Kronika policyjna

0
374

Kronika policyjna

18 – 24 czerwca 2018

18 czerwca

W Teresinie doszło do potrącenia rowerzystki. Ustalono, że kierujący Mitsubishi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującą jednośladem. Kobieta została przetransportowana do szpitala i po udzieleniu pomocy opuściła placówkę. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Kierujący pojazdem marki Toyota nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Kierujący motocyklem Honda został przewieziony do szpitala, który opuścił po udzieleniu pomocy. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

19 czerwca

W Plecewicach doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Peugeot Partner nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Oplem Astra kierowanym przez 41-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Nieznany sprawca poruszający się pojazdem marki Volkswagen Passat doprowadził do zderzenia z jego Nissanem, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Kościuszki.

20 czerwca

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Vectra. Do kradzieży doszło na ul. Słowackiego.

Dzielnicowy osiedla Boryszew zatrzymał 23–latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło podczas wspólnej służby ze strażą rybacką nad Zalewem Boryszew.

21 czerwca

62–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Peugeot prawdopodobnie w wyniku zmęczenia, zjechał ze swojego pasa ruchu i doprowadził do kolizji z ciągnikiem siodłowym marki Scania. Do zderzenia doszło w Żdżarowie.

Policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu pojazdu marki Opel Astra. Na miejscu okazało się, że przez przewrócone drzewo, oprócz Opla zostało uszkodzone również Renault Scenic. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

22 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni przez ochronę sklepu o ujęciu sprawcy kradzieży. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny gotówkowy. Do zdarzenia doszło w al. 600-lecia.

Personel sklepu powiadomił, że pojazd osobowy zablokował dojazd do bramy. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

23 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca doprowadził do kolizji z jej Toyotą, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Grabskiego.

Nieznany sprawca ukradł wózek dziecięcy z korytarza bloku przy ul. Żeromskiego.

24 czerwca

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 19–latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w Teresinie w Al. XX–lecia.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej do której doszło w Wójtówce. Sprawca został ukarany mandatem karnym.