Kronika policyjna

0
396

Kronika policyjna

25 czerwca – 1 lipca 2018

 

25 czerwca

Kierujący pojazdem marki Volvo wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania i w wyniku tego, aby uniknąć zderzenia czołowego, kierowca ciągnika siodłowego Renault Magnum zmuszony był zjechać na pobocze. W wyniku zdarzenia z naczepy wypadły palety z przewożonym towarem. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

W trakcie nieprawidłowego wymijania doszło do zderzenia się lusterkami  między Oplem Zafirą a Seatem Ibizą. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do kolizji doszło w miejscowości Czerwonka Parcel.

26 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej do której doszło na ul. 15 Sierpnia. Sprawca odmówił przyjęcia mandatu karnego, więc sporządzono dokumentację dla sądu.

Na ul. Pokoju doszło do potrącenia pieszej. Ustalono, że 53–letnia kierująca pojazdem marki Opel Corsa potrąciła na przejściu dla pieszych 63–letnią sochaczewiankę. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.

27 czerwca

Nieznany sprawca włamał się do kiosku skąd ukradł 50 paczek papierosów. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

Mieszkanka gminy Wiskitki kierowała pojazdem Opel Astra nie posiadając do tego uprawnień. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

28 czerwca

Obywatel Ukrainy kierujący pojazdem marki Renault Trafic przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h. W związku z tym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy na 3 miesiące. Do zdarzenia doszło w Bielicach.

Ochrona sklepu ujęła 33–letniego sprawcę kradzieży. Patrol policjantów ukarał mężczyznę wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

29 czerwca

47–letni mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Nissan Primera znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 3 promili a także pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Pojazd został usunięty z drogi administracyjnie. Do zatrzymania doszło w miejscowości Czyste.

Mieszkanka gminy Nowa Sucha kierowała pojazdem marki Opel Astra nie posiadając do tego uprawnień i doprowadziła do kolizji z Hondą Civic. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

30 czerwca

43–letnia mieszkanka gminy Sochaczew kierowała pojazdem Fiat Seicento znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Policjanci zatrzymali 45–letnią mieszkankę Sochaczewa poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Kobieta została zatrzymana na ul. Grunwaldzkiej.

1 lipca

Policjanci zostali powiadomieni o nietrzeźwym mężczyźnie, który znajduje się przy cmentarzu w Al. 600-lecia. Na miejscu zastano 31-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który znajdował się w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu i życiu. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Mitsubishi z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło na ul. Staszica.