Kronika policyjna

0
386

Kronika policyjna

2 – 8 lipca 2018

2 lipca

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych pojazdu marki Alfa Romeo zaparkowanego na ulicy Sienkiewicza.

Nieznany sprawca z kieszeni kurtki należącej do mieszkanki powiatu płockiego, ukradł telefon komórkowy warty kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

3 lipca

Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że nieznany sprawca ukradł jego dowód osobisty i prawo jazdy z pojazdu zaparkowanego przed sklepem spożywczym. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca zatankował pojazd i odjechał ze stacji benzynowej nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

4 lipca

Podczas legitymowania 23–letniego mężczyzny znaleziono przy nim torebkę foliową z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

Policjanci przyjęli zgłoszenie, że nieznani sprawcy ukradli z terenu działki budowlanej 35 słupków ogrodzeniowych. Do zdarzenia doszło w Dzięglewie.

5 lipca

Kierujący pojazdem marki Honda Civic doprowadził do zderzenia z Mazdą 6. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania. Nałożono na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło na Narutowicza.

65–letni mieszkaniec gminy Iłów kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Touran. Sprawcę zatrzymano i doprowadzono do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w Henrykowie.

6 lipca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen Polo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Kamionie.

28–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Nissan znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,7 promila. Dodatkowo mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z ogrodzeniem posesji. Do zdarzenia doszło na ul. Granicznej.

7 lipca

45–letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował pojazdem marki BMW mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Starym Żylinie.

28–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen Passat pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło w Tułowicach.

8 lipca

55-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował pojazdem marki Volkswagen Passat znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 0,7 promila. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, usunięto również pojazd z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

27-letni mieszkaniec gminy Iłów kierował motorowerem marki Romet znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,7 promila. Do kontroli drogowej doszło w Giżycach.