Kronika Policyjna

0
388

Kronika Policyjna

9 – 15 lipca 2018

 

9 lipca

Mieszkanka gminy Rybno kierowała pojazdem marki Fiat Punto nie posiadając do tego uprawnień i znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila. Została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w Ćmiszewie Rybnowskim.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Warszawy, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło na Wyszogrodzkiej.

10 lipca

50–letnia kobieta kierująca pojazdem marki Toyota Avensis zjechała z jezdni i uderzyła w betonowy przepust znajdujący się przy posesji. Po sprawdzeniu okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Gawłowie.

Kierującemu pojazdem marki Iveco odkręciło się tylne koło, które uderzyło w Scanię. Policjanci sprawcę ukarali mandatem karnym i zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

11 lipca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Midlum. Okazało się, że 26–letni obywatel Ukrainy ma prawie promil alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano również jego prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

Policjanci „patrolówki” zatrzymali 27–letniego mieszkańca gminy Brochów, który posiadał przy sobie dwie torebki z amfetaminą i marihuaną. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Plecewicach.

12 lipca

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Dywizjonu 303.

Policjanci zostali powiadomieni, że nietrzeźwa matka opiekuje się 8–letnim dzieckiem. Na miejscu okazało się, że kobieta ma prawie promil alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przekazane pod opiekę pracowników placówki opiekuńczej. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

13 lipca

27–letni kierujący pojazdem marki Opel Astra uderzył w zaparkowany pojazd marki Audi A3. Okazało się, że sprawca zdarzenia drogowego jest nietrzeźwy i w chwili zdarzenia miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Pojazd którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych, więc policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w miejscowości Braki.

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Witolowie.

14 lipca

Kierująca pojazdem marki Mercedes nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Kia. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

29–letnia mieszkanka Skierniewic straciła na 3 miesiące prawo jazdy po tym jak jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 116 km/h. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

15 lipca

Policjanci w ciągu pół godziny dostali dwa zgłoszenia o zablokowaniu wyjazdu z posesji przez pojazdy osobowe. Skoda z ulicy Traugutta i Fiat Panda z ul. Poprzecznej zostały usunięte z drogi na koszt właściciela i odholowane na parking depozytowy.

Policjanci z Teresina zatrzymali 32–letniego mieszkańca ich gminy, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Kaskach.