Kronika policyjna

0
610

Kronika policyjna

16 – 21.07. 2018

 

16 lipca

W Janówku Duranowskim doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący Toyotą Avensis podczas zawracania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford Fiesta. Kobieta kierująca Fordem trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne aut z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia drogowego.

24–letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierujący BMW, stracił panowanie nad autem po tym, jak na jezdnię weszło zwierzę. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu gdzie dachował. Przewieziono go do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Aleksandrowie.

17 lipca

Kierujący pojazdem marki Opel Astra zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do kolizji z Lexusem. Do zdarzenia doszło w Budkach Piaseckich.

Kierujący Oplem Astra podczas cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Peugeot. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

18 lipca

W Żdżarowie doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ustalono, że kierujący Seatem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Golf. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Peugeot Partner z powodu złego stanu technicznego. Do zdarzenia doszło w Giżycach.

19 lipca

Policjanci zatrzymali 35–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

Kierujący pojazdem marki Opel Astra doprowadził do kolizji z Seatem Ibiza. Do zdarzenia doszło na obwodnicy miasta.

20 lipca

Nieznani sprawcy ukradli motocykl, rower i elektronarzędzia z pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na posesji w Bieniewie.

Na ul. Korczaka doszło do groźnego wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Opel Vectra prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo. Został przewieziony do szpitala w Sochaczewie. Policja ustala teraz wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

21 lipca

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Zafira znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 1 promila. Zatrzymano mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

Dzielnicowi z sochaczewskiej komendy zatrzymali 38–letniego mieszkańca miasta poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Stadionowej.