Kronika policyjna

0
158

Kronika policyjna

7 – 12 sierpnia 2018

 

7 sierpnia

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Rybno, który się ukrywał a był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Tomyślu.

W Teresinie policjanci zatrzymali 16-latka, który kierował motorowerem nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd został odholowany, a nieletni będzie się musiał wytłumaczyć w Sądzie Rodzinnym.

8 sierpnia

Policjanci prewencji na ulicy Pokoju zatrzymali 20-letniego mieszkańca Młodzieszyna, który przy sobie posiadał narkotyki w postaci marihuany. Mężczyzna został zatrzymany, za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci uratowali 27-letnią mieszkankę Sochaczewa, która będąc w stanie nietrzeźwości, znajdowała się w okolicznościach zagrażających jej życiu. Kobietę po badaniu lekarskim zatrzymano do wytrzeźwienia. 

9 sierpnia

W Kuznocinie policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca Sochaczew, który kierował pojazdem marki BMW mając ponad pół promila alkoholu w organizmie.

10 sierpnia

Na ulicy Płockiej policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Iłowa, który kierował pojazdem marki Citroen mając ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany.

11 sierpnia

46-mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca w jednym z sklepów na terenie miasta ukradł pozostawiony na półce portfel z pieniędzmi i dokumentami.

12 sierpnia

64-letnia mieszkanka Warszawy zgłosiła, że przed wejściem do Muzeum Fryderyka Chopina nieznany sprawca ukradł jej telefon i dowód osobisty.