Kronika policyjna

0
177

Kronika policyjna

27 sierpnia – 2 września 2018

 

27 sierpnia

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Zafira zaparkowanego na ulicy Warszawskiej.

Nieznany sprawca uderzył w słup energetyczny, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Bronisławach.

 

28 sierpnia

Policjanci dostali informację o rannej sarnie w Bieniewie. Na miejscu okazało się, że ranne zwierzę leży w rowie i konieczna jest pomoc weterynarza.

W Maurycewie usunięto z drogi pojazd, którego kierowca nie posiadał wymaganych uprawnień.

 

29 sierpnia

Nieznany sprawca przeciął dwie opony w pojeździe marki Opel Corsa, który był zaparkowany na ulicy Żeromskiego.

Pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej poprosiła o pomoc w ustaleniu stanu trzeźwości rodziców mających pod opieką dziecko. Okazało się, że ojciec jest trzeźwy, ale matka ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do interwencji doszło w Helence.

 

30 sierpnia

O godzinie 21:00, nieletni w wieku 15 lat, na przejściu dla pieszych na ulicy Płockiej, doprowadził do kolizji z pojazdem marki Toyota kierowanym przez 38-letniego mieszkańca Młodzieszyna.

W Brochowie policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca gminy Brochów, który kierował rowerem mając ponad dwa promile w organizmie.

 

31 sierpnia

W miejscowości Czerwonka Parcel policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierując pojazdem marki BMW w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

 

1 września

Nieznany sprawca włamał się do mieszkania w dom jednorodzinnym, skąd dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung oraz odtwarzacza DVD, na szkodę 71-letniej mieszkanki Sochaczewa.

 

 2 września

Policjanci podczas legitymowania 18-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego na ulicy Traugutta, ujawnili torebkę foliową z zawartością marihuany.