Kronika policyjna

0
146

Kronika policyjna

10 – 16 września 2018

 

10 września

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Nissan Juke. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn powiadomił, że nieznana kobieta kierująca pojazdem marki Chrysler uderzyła w tył jego samochodu, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Warszawie na Górczewskiej.

11 września

Policjanci dostali informację, że w Brzozowie nietrzeźwy mężczyzna wchodzi na drogę i stwarza zagrożenie. Chwilę później pieszy został doprowadzony do miejsca zamieszkania i przekazany członkowi rodziny.

W KPP Sochaczew stawił się mężczyzna, który znalazł dowód osobisty należący do mieszkanki powiatu sochaczewskiego. Mundurowi zwrócili dowód właścicielce.

12 września

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy Opla, który w obszarze zabudowanym jechał 131 km/h. Do zdarzenia doszło w Piotrowie.

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Nowa Sucha poszukiwanego na podstawie postanowienia sądu w celu osadzenia w zakładzie karnym. Do zdarzenia doszło w Nowym Białyninie.

13 września

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 16–letniego motorowerzystę. Okazało się, że nastolatek znajduje się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila. Do zdarzenia doszło w Wymysłowie.

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat Brawa. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Pojazd odholowano na parking depozytowy i zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Witkowicach.

14 września

Nieznany sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę właściciela i ukradł mu portfel z dokumentami. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Chrzczanach.

15 września

Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy marki Samsung. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Policjanci zostali powiadomieni, że na targowisku miejskim przy ulicy Pokoju, nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami.

16 września

Nieznany sprawca uszkodził maskę w pojeździe marki Skoda Octavia, który był zaparkowany na ul. Olimpijskiej.

W miejscowości Kożuszki Parcel doszło do potrącenia pieszego przez pojazd ciężarowy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.