Kronika policyjna

0
262

Kronika policyjna

8 – 14 października 2018

8 października

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kobietę, która przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Za popełnione wykroczenie zatrzymano jej prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Lubiejewie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 17–latka, który kierował motocyklem marki Yamaha nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a pojazd odholowano na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Adamowej Górze.

9 października

Kierujący pojazdem marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 68–letnią rowerzystką. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Gawłowskiej.

30–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki BMW nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę ukarano mandatem karnym, pojazd odholowano na parking depozytowy. Do kontroli drogowej doszło na ul. Warszawskiej.

10 października

Mieszkaniec gminy Sochaczew jechał rowerem i w pewnym momencie zjechał z chodnika i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volvo. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie.

Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego podczas kontroli pojazdu znaleźli trzy torebki foliowe z zawartością białego proszku. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat. Do zdarzenia doszło na Żeromskiego.

11 października

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW. Z powodu złego stanu technicznego auta, mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

Na ulicy Żyrardowskiej doszło do kolizji. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem osobowym nie zachował odpowiedniej odległości i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki MAN. Na sprawcę nałożono mandat karny.

12 października

Kierująca pojazdem marki Toyota Auris nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Toyota Avensis. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.

Kierujący pojazdem marki Toyota podczas nieprawidłowego zawracania doprowadził do kolizji z motocyklem marki Honda. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny, a kierowcę Hondy ukarano mandatem karnym za kierowanie motocyklem pomimo braku uprawnień.

13 października

Policjanci Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Baranów poszukiwanego listem gończym. Do zatrzymania doszło w miejscowości Boża Wola.

Kierujący pojazdem marki Peugeot nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadził do kolizji z Nissanem. Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Chopina.

14 października

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-letniego mieszkańca Sochaczewa. Podczas wykonywanych czynności służbowych okazało się, że kierujący BMW od dwóch lat posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Janowie w gminie Brochów.

40-letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Peugeot nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z Renault Master. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy i zlecili odholowanie pojazdu na parking depozytowy. Zatrzymano również dowód  rejestracyjny auta z powodu uszkodzeń, które powstały w trakcie kolizji. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.