Kronika policyjna

0
301

Kronika policyjna

15 – 21.10.2018

15 października

Nieznany sprawca włamał się do domu w Ćmiszewie Rybnowskim skąd ukradł elektronarzędzia i artykuły gospodarstwa domowego.

49–letnia mieszkanka Sochaczewa weszła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód marki Hyundai. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

16 października

Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali 19–letniego mieszkańca gminy Brochów, który posiadał przy sobie torebki z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło w miejscowości Kożuszki–Parcel.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pijany mężczyzna leży na poboczu drogi. Na miejscu policjanci zastali jednak 42–letnią kobietę, która znajdowała się w stanie nietrzeźwości i w okolicznościach zagrażających jej życiu. Kobietę doprowadzono do sochaczewskiej komendy do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło w Karolkowie Szwarockim.

17 października

39–letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego jechał pojazdem marki Opel Astra, mimo iż nie posiada uprawnień do kierowania i miał ponad promil alkoholu w organizmie. Auto zostało odholowane na parking depozytowy, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.

Nieznany sprawca ukradł z parkingu niestrzeżonego przyczepę samochodową. Do zdarzenia doszło na Żeromskiego.

18 października

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego podczas kontroli pojazdu marki Renault Scenic, znaleźli w środku torebkę z zawartością białego proszku. Zatrzymano 30-letniego mieszkańca gminy Rybno, a następnie osadzono go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Wójtowce.

Ochrona marketu zgłosiła, że ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na sprawcę wykroczenia mandat karny. Do kradzieży doszło w Wójtówce.

19 października

69-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Punto pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Dachowej.

Mieszkanka Sochaczewa została zatrzymana do kontroli drogowej w Nowej Suchej. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości o 50 km/h w obszarze zabudowanym.

20 października

Policjanci dostali informację, że kierowca czerwonego Renault Twingo, który jedzie w stronę Sochaczewa może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjanci zauważyli pojazd na Wypalenisku. Okazało się, że 63-letni mieszkaniec Ożarowa Mazowieckiego ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Kierujący pojazdem marki Citroen Xantia potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 24-letnią kobietę. Piesza została przetransportowana do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło we Wszeliwach.

21 października

Mężczyzna zgłosił, że pojazd marki Seat został zaparkowany w taki sposób, że uniemożliwia mu wyjazd z garażu. Auto zostało odholowane na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło na ul. Żwirki i Wigury.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na przystanku przy al. 600-lecia leży pijany mężczyzna. Okazało się, że jest to 45-letni mężczyzna, który jest poszukiwany przez legionowską prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, mężczyzna został przewieziony do szpitala.