Kronika policyjna

0
294

Kronika policyjna

22 – 28.10.2018

22 października

W Brzozówku doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że mieszkaniec gminy Iłów kierujący pojazdem Renault Megane podczas nieprawidłowego wymijania doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Passatem. W wyniku zdarzenia, do szpitala w Sochaczewie została przewieziona pasażerka Renault. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obydwu pojazdów.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Forda Focusa. Ponieważ auto miało pękniętą szybę czołową, zatrzymano dowód rejestracyjny. Do kontroli doszło w Kuznocinie.

23 października

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Nissan Micra zaparkowanego na ulicy Hubala.

Policjanci zatrzymali 32–letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło na 15 Sierpnia.

24 października

Kierująca pojazdem marki Skoda Octavia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Toyotą Yaris. Do kolizji doszło na Kwiatów Polnych.

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Ford Escort z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji przy ul. Gawłowskiej. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem patrolu Policji. Pojazd usunięto na parking depozytowy. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

25 października

Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Renault z naczepą nie zdążył zahamować przed poprzedzającymi go pojazdami i doprowadził do zderzenia z Toyotą, która została wepchnięta na Peugeota, a ten uderzył w tył Skody. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Nowym Kamionie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Honda Civic z powodu złego stanu technicznego.

26 października

Policjanci przyjęli zawiadomienie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota zaparkowanego na parkingu przy ul. Szymanowskiej w Teresinie.

51–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Daewoo Matiz mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Stracił też prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

27 października

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Na miejscu ustalono, że 48–letni mężczyzna zabrał z półki butelkę wódki i wypił ją na terenie sklepu. W związku z popełnionym wykroczeniem, funkcjonariusze sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie. W związku ze stanem upojenia alkoholowego, do mężczyzny wezwano karetkę pogotowia, która zabrała go do szpitala. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Mundurowi otrzymali informację, że kierowca Citroena zaparkował w miejscu wyznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a pojazd został zaparkowany w innym miejscu. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

28 października

Nieznany sprawca uderzył pojazdem w ogrodzenie posesji i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w al. 600–lecia.

Patrol ruchu drogowego podczas przeprowadzanej kontroli drogowej ujawnił w pojeździe marki Opel Astra kobietę, która była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. Do zdarzenia doszło w Bielicach.