Kronika policyjna

0
289

Kronika policyjna

29.10. – 4.11.2018

29 października

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Renault z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie.

Kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo podczas cofania doprowadził do kolizji DAF-em, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Teresinie.

30 października

24–letnia mieszkanka gminy Iłów kierowała Toyotą Yaris i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Skoda Superb. W wyniku tego zdarzenia, mężczyzna kierujący Skodą został przewieziony do szpitala.

Nieznani sprawcy włamali się do budynku mieszkalnego skąd ukradli pieniądze w różnej walucie oraz biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Wierzbowej.

31 października

Kierujący pojazdem marki MAN doprowadził do zderzenia z Oplem Astra kierowanym przez 58-letniego mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia kierowca samochodu osobowego został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło w Topołowej.

42–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Honda Civic znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ul. 15 Sierpnia.

1 listopada

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Seicento zaparkowanego na ul. Chopina.

Kierowca Poloneza podczas wykonywanego manewru omijania uderzył w Citroena C3. Do zdarzenia doszło na ul. Trojanowskiej. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny.

2 listopada

Policjanci z Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego zatrzymali 26-letnią kobietę poszukiwaną na podstawie listu gończego przez nidzicką prokuraturę w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 18-letniego kierującego pojazdem marki Fiat. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Został ukarany mandatem karnym, a pojazd został odholowany na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

3 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Rover, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela, zatrzymano również dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Nieznany sprawca oberwał lusterka i wybił boczną szybę w pojeździe marki Toyota Corolla. Auto było zaparkowane na ul. Sochaczewskiego.

4 listopada

Policjanci zostali wezwani do sprawcy kradzieży sklepowej. Na miejscu zastano 19-letniego obywatela Ukrainy, który za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym gotówkowym. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej,

W al. 600-lecia doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu okazało się, że 22-letnia kierująca pojazdem marki Audi podczas manewru skrętu w lewo, potrąciła 24-letnią mieszkankę Łowicza. Sprawczynię wykroczenia ukarano mandatem karnym.