Kronika policyjna

0
177

Kronika policyjna

12 – 18.11.2018

 

12 listopada

Kierujący pojazdem marki Skoda Rapid doprowadził do kolizji z pojazdem marki Toyota Sienna. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do stłuczki doszło w Zosinie.

Firma wykonująca czyszczenie rowów melioracyjnych ujawniła niewybuch z czasów wojny. Znalezisko zostało zabezpieczone przez policjantów i przekazane saperom. Do zdarzenia doszło w Januszewie.

13 listopada

Kierujący pojazdem marki Ford doprowadził do kolizji z Fiatem Pandą. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

Kierująca pojazdem marki Opel Corsa doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Skoda Octavia. Sprawcę ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny. Do kolizji doszło w al. 600–lecia.

14 listopada

Kierująca pojazdem marki Mazda uderzyła w sarnę, która wbiegła wprost pod samochód. Ranne zwierzę zostało uśpione przez weterynarza. Do kolizji doszło w Kaźmierowie.

Policjanci dostali zgłoszenie, że w poczekalni PKP leży nietrzeźwy mężczyzna. Mundurowi doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodziny.

15 listopada

Pasażerka pojazdu marki Volkswagen Golf otworzyła drzwi w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym BMW. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do kolizji doszło na ul. Farnej.

Nieznany sprawca uszkodził pojazd marki Renault. Oberwał lusterko i stłukł lampę. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

16 listopada

Policjanci zatrzymali 37–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło na ul. Batalionów Chłopskich.

Czworo nieletnich rzucało petardy na klatce schodowej, a także wrzucali je do mieszkań mieszkańców kamienicy przy ul. Kościńskiego. Nieletni będą odpowiadać przed sądem rodzinnym.

17 listopada

Kierujący pojazdem Citroen Saxo mając prawie 4 promile alkoholu w organizmie nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z poprzedzającym go pojazdem marki Renault. Pijanego kierowcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

Kierujący pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Mercedes, którego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Pojazd usunięto z drogi w trybie administracyjnym. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

18 listopada

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami i kartami płatniczymi. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Opel z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Rybnie.