Kronika policyjna

0
249

Kronika policyjna

26.11. – 2.12.2018

 

26 listopada

39–letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego kierował pojazdem marki Scania wraz z naczepą i w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, zjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że kierowca miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy i dowody rejestracyjne samochodu i naczepy. Do kolizji doszło w Sarnowie.

Policjanci dostali informację o nieprawidłowo zaparkowanym pojeździe. Okazało się, że kierowca Volkswagena Golfa zaparkował pojazd w sposób uniemożliwiający wyjazd innym uczestnikom ruchu. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

27 listopada

Policjanci z Iłowa zatrzymali 62–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Brzozowie.

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradli biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Piaszczystej.

28 listopada

Kierująca pojazdem marki Hyundai nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Skoda. Kobieta została przewieziona do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

40–letni mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem marki Fiat Punto pomimo cofniętych uprawnień. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a pojazd usunięto z drogi. Do kontroli drogowej doszło w Lubiejewie.

29 listopada

W Rybnie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 77–letnia rowerzystka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z Renault Megane. Kierująca jednośladem została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Kierujący pojazdem marki Opel Zafira nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z Audi. Z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów.

30 listopada

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Alfa Romeo zaparkowanego w Teresinie.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kupił na jednym z portali sprzedażowych grę i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

1 grudnia

Nieznany sprawca ukradł ponad 100 litrów oleju napędowego z pojazdu marki Volvo  zaparkowanego w Młodzieszynie.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota Corolla zaparkowanego w al. 600–lecia.

2 grudnia

Kierujący pojazdem marki Opel Astra nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w bramę ogródków działkowych. Do szpitala została przewieziona pasażerka. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

31-letni mieszkaniec gminy Teresin kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie na autem i uderzył w przydrożne drzewo. Dwie pasażerki auta zostały przewiezione do szpitala. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. Do kolizji doszło w Pawłowicach.