Kronika policyjna

0
233

Kronika policyjna

3 – 6 grudnia 2018

 

3 grudnia

Kierujący pojazdem marki Renault Laguna nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku drogi doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Corsa. Kierowcy obydwu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Do zdarzenia doszło w miejscowości Brzozów Stary.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu marki Audi zaparkowanego na ulicy Licealnej.

4 grudnia

Kierujący pojazdem marki Peugeot 307 doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Caddy. Do zdarzenia doszło na ulicy Płockiej.

Mieszkaniec gminy Rybno kierujący pojazdem marki Volvo podczas nieprawidłowo wykonanego manewru zmiany pasa ruchu doprowadził do kolizji z Volkswagenem. Do zdarzenia doszło w Sarnowie.

5 grudnia

Mieszkanka Warszawy kierująca pojazdem marki Opel Corsa straciła panowanie nad pojazdem, a następnie dachowała. Oprócz kobiety w pojeździe był również 4–letni chłopczyk. Żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Kierującą ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Pawłowicach.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na łuku drogi doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi. Do szpitala zostali przewiezieni kierowcy obydwu aut. Z powodu uszkodzeń zatrzymano również dowody rejestracyjne obu samochodów. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.

6 grudnia

Kierujący pojazdem marki Man nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Oplem. Do kolizji doszło na ul. Polnej w Młodzieszynie.

Kierujący pojazdem marki Opel podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do zderzenia z Fiatem. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zderzenia doszło na Niemcewicza.