Kronika policyjna

0
305

Kronika policyjna

17 – 26 grudnia 2018

 

17 grudnia

Mieszkaniec gminy Brwinów kierował pojazdem marki Honda Civic znajdując się w stanie po użyciu alkoholu i nie posiadając wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

Policjanci zatrzymali 23–letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło na ul. Toruńskiej.

18 grudnia

86–letni kierowca pojazdu Daewoo Matiz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Mercedesem. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.

Policjanci z Teresina zatrzymali 53–latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Zielonej.

19 grudnia

Kierujący pojazdem marki Renault Laguna podczas cofania doprowadził do zderzenia z samochodem Kia, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Chopina.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na ławce w Teresinie leży mężczyzna. Okazało się, że jest to nietrzeźwy, 44–letni mieszkaniec Ożarowa Mazowieckiego. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie pozostał do wytrzeźwienia.

20 grudnia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Ford Mondeo zaparkowanego na ul. Warszawskiej.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Panda zaparkowanego w Kątach.

21 grudnia

Kierujący pojazdem marki Ford Mondeo nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Sharanem. Sprawcę ukarano mandatem karnym, a od obydwu pojazdów zatrzymano dowody rejestracyjne. Do kolizji doszło w miejscowości Czyste.

43–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volkswagen pomimo czynnego zakazu sądowego. Do zdarzenia doszło na ulicy Gawłowskiej.

22 grudnia

Ochrona sklepu zgłosiła ujęcie sprawcy kradzieży. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą pojazdem marki Renault Clio. Okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi nałożyli na nią mandat karny i zlecili usunięcie pojazdu z drogi. Do zdarzenia doszło na Gawłowskiej.

23 grudnia

Kierujący pojazdem marki BMW doprowadził do kolizji z pojazdem marki Ford Mondeo, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do stłuczki doszło w Wójtówce.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że za pośrednictwem portalu internetowego kupiła torebkę znanej firmy, lecz pomimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

24 grudnia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Audi A3 z powodu braku aktualnego badania technicznego. Do kontroli drogowej doszło na Gawłowskiej.

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Brochów poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Plecewicach.

25 grudnia

28–letnia mieszkanka Sochaczewa kierowała Toyotą Yaris znajdując się w stanie nietrzeźwości, a następnie doprowadziła do kolizji z zaparkowanym pojazdem marki Nissan Almera. Badanie wykazało, że w chwili zdarzenia kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

Policjanci dostali zgłoszenie, że przy drodze do miejscowości Czyste leży mężczyzna. Funkcjonariusze doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali po opiekę rodziny.

26 grudnia

Mieszkaniec gminy Brochów kierujący pojazdem marki Chevrolet, znajdując się w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

Kierujący pojazdem Opel Corsa doprowadził do zderzenia z ogrodzeniem posesji. W trakcie dalszych czynności okazało się, że sprawca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Paprotni.