Kronika policyjna

0
322

Kronika policyjna

27 grudnia 2018 – 3 stycznia 2019

 

27 grudnia

W Paprotni policjanci zatrzymali 31–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego.

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Passat, który był zaparkowany na ulicy Sienkiewicza.

28 grudnia

28–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen Golf znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila oraz doprowadził do kolizji z przydrożnym drzewem. 28–latek trafił do policyjnego aresztu, a auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w Feliksowie.

Kierujący pojazdem marki Mercedes Benz na terenie posesji potrącił swoją żonę. Okazało się, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Zamkowej.

29 grudnia

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony na klatce schodowej. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

W nocy z 29 na 30 grudnia, policjanci z „patrolówki” zatrzymali 28–letniego mężczyznę przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Żyrardowskiej.

30 grudnia

W Bielicach doszło do kolizji z dwóch samochodów osobowych z łosiem. Na miejscu ustalono, że zwierzę wbiegło wprost pod Fiata, a następnie zostało jeszcze dodatkowo potrącone przez Volkswagena.

Kierujący pojazdem marki Alfa Romeo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z Audi. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

31 grudnia

Nieznany sprawca ukradł z pojazdu marki Volvo portfel z pieniędzmi i dokumentami. Auto nie było zamknięte. Do zdarzenia doszło w Szymanowie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że mężczyzna ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Mokasie.

1 stycznia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Nissan Micra. Do zdarzenia doszło na Osiedlu Kolejowym.

Policjanci ujawnili 51–letniego mężczyznę i 48–letnią kobietę, którzy są poszukiwani do ustalenia miejsca pobytu. Do zdarzenia doszło w Nowych Gnatowicach.

2 stycznia

Kierujący pojazdem marki Scania doprowadził do uszkodzenia ogrodzenia należącego do mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Okrzei.

Ochrona sklepu poinformowała, że 14-letnia mieszkanka Sochaczewa została przyłapana na kradzieży. Nastolatka jest bardzo dobrze znana funkcjonariuszom zajmującym nie zwalczaniem przestępczości nieletnich. Była już notowana za kradzieże, uszkodzenie mienia i pobicie, Dokumenty w jej sprawie po raz kolejny trafią do sądu rodzinnego. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

3 stycznia

Kilkanaście minut przed 6 rano policjanci interweniowali wobec 32-letniej mieszkanki Sochaczewa. Okazało się, że kobieta mając dwójkę dzieci pod opieką znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że kobieta ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Małoletni zostali przekazani pod opiekę babci. Nieodpowiedzialna matka będzie się teraz tłumaczyła przed sądem. Do interwencji doszło na ul. Zamiejskiej.

Nieznany sprawca ukradł portmonetkę z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.