Kronika policyjna

0
230

Kronika policyjna

4 – 5 stycznia 2019

 

4 stycznia

Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 45-latka poszukiwanego na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Sochaczewie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 227 dni.

Policjanci z Posterunku Policji Teresin w trakcie wykonywanych czynności dokonali zatrzymania  41- letniego mieszkańca gminy Teresin poszukiwanego na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Żyrardowie celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 75 dni.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali Janusza N. lat 33 zam. gm. Brochów poszukiwanego na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Sochaczewie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

46-letnia matka, mieszkanka gminy Brochów, sprawowała opiekę nad swoimi dziećmi mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

5 stycznia

Na ulicy Warszawskiej 55-letnia mieszkanka gminy Iłów kierując pojazdem marki Skoda Fabia, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa, na przejściu dla pieszych potrąciła 76-letnią mieszkankę Sochaczewa. Wyniku zdarzenia piesza doznała złamania lewej nogi.

Policjanci z Płocka podczas interwencji w bloku na ulicy Senatorskiej  zatrzymali 21-letniego mieszkańca Sochaczewa, który nie wrócił z przepustki do Zakładu Poprawczego.