Kronika policyjna

0
201

Kronika policyjna

14 – 20.01.2019

14 stycznia

W Brzozowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że mieszkaniec powiatu płockiego kierując pojazdem marki Seat Leon nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący oraz pasażerka. Obydwoje zostali przewiezieni zostali do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że kierowca Opla całkowicie zablokował jej wyjazd z garażu. Na miejsce wezwano holownik, który usunął pojazd na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Kosińskiego.

15 stycznia

Policjant Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymał 29–letniego mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu. Do zatrzymania doszło w Młodzieszynie.

19–letnia mieszkanka Sochaczewa kierując Toyotą Yaris na skrzyżowaniu doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Ford Transit. Dwoje pasażerów podróżujących pojazdem osobowym zostało przewiezionych do szpitala. Do zdarzenia doszło w Cyprianach.

16 stycznia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Daewoo Matiz z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Nowej Suchej.

40–letni mieszkaniec Sochaczewa kupił przez internet telefon znanej marki i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zakupionego towaru.

17 stycznia

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 30–letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Do zatrzymania doszło na ul. Sienkiewicza.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy należące do mieszkańca gminy Sochaczew. Mężczyzna kierujący Volkswagenem Passatem przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

18 stycznia

32–letnia kobieta powiadomiła, że kupiła trzy zimowe kurtki przez internet i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który kierował pojazdem marki Opel Astra. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

19 stycznia

Policjanci zatrzymali 29–letniego mężczyznę, który nie powrócił z przepustki do zakładu karnego. Mężczyzna został doprowadzony do placówki penitencjarnej. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Peugeot 407, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło na ul. Niemcewicza.

20 stycznia

Policjanci zatrzymali 39–letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował pojazdem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na Płockiej.

W Elżbietowie doszło do kolizji z sarną. Na miejscu ustalono, że zwierzę wbiegło wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Skoda Octavia.