Kronika policyjna

0
300

Kronika policyjna

21 – 27 stycznia 2019

21 stycznia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Punto zaparkowanego w Nowej Piasecznicy.

41-letnia mieszkanka Sochaczewa przechodząc przez jezdnię w miejscu niedozwolonym wtargnęła wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Ford. Kobieta w chwili zdarzenia miała prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.

22 stycznia

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł sprzęt wędkarski oraz elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Mieszkanka gminy Młodzieszyn opiekowała się swoją 11–letnią córką znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1,5 promila.

23 stycznia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW z powodu złego stanu technicznego. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Uno zaparkowanego na ul. Sienkiewicza.

24 stycznia

Ochrona sklepu poinformowała o ujęciu sprawcy kradzieży kurtki. Policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel, a następnie odjechał z miejsca. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

25 stycznia

Policjanci zatrzymali 20–letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie torebkę z marihuaną. Został osadzony w policyjnym areszcie i odpowie za posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

22–letnia mieszkanka Sochaczewa kierowała pojazdem marki Volkswagen pomimo cofniętych na podstawie decyzji administracyjnej uprawnień do kierowania. Auto zostało zatrzymane do kontroli z powodu niesprawnego oświetlenia. Do kontroli drogowej doszło na ul. Głowackiego.

26 stycznia

42–letni mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego kierował pojazdem marki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2 promili. Dodatkowo mężczyzna doprowadził do kolizji z Audi. Zatrzymano go i osadzono w policyjnym areszcie.  Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Opel. Okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle wymaganych uprawnień. Zatrzymano również dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na Poprzecznej.

27 stycznia

Mieszkaniec gminy Błonie kierował pojazdem marki Volvo znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło na ulicy Olimpijskiej.

W Karłowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 53–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Kia Cee’d na prostym odcinku drogi zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Na miejscu policjanci zabezpieczali ślady, a teraz będą starali się ustalić wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.