Kronika policyjna

0
203

Kronika policyjna

28.01. – 3.02.2019

28 stycznia

Ochrona sklepu zgłosiła ujęcie sprawcy kradzieży. Patrol Policji nałożył na sprawcę wykroczenia mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Dachowej.

29 stycznia

Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 40–letniemu mieszkańcowi Płocka, który przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

Obsługa sklepu ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży alkoholu. Policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie. Do kradzieży doszło na ul. Warszawskiej.

30 stycznia

Kierowca autokaru doprowadził do kolizji z pojazdem marki Toyota. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

38–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Renault Kangoo nie posiadając do tego uprawnień. Do kontroli drogowej doszło w al. 600–lecia.

31 stycznia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 41–letniego mężczyznę, który kierował pojazdem Audi A4 znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 2 promili. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło na ul. Gawłowskiej.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że za pośrednictwem portalu internetowego kupiła klocki znanej firmy i do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru.

1 lutego

Policjanci zatrzymali 14–letnią mieszkankę gminy Młodzieszyn poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Do zatrzymania nieletniej doszło w Młodzieszynie.

Mieszkaniec Sochaczewa kupił przez internet płytę indukcyjną, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

2 lutego

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Fiat Panda z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło na ul. Warszawskiej.

Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki BMW został zatrzymany do kontroli drogowej po tym jak przekroczył prędkość o 74 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

3 lutego

Nieznany sprawca ukradł torbę w której był tablet. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Policjanci zatrzymali w Młodzieszynku kierującego pojazdem marki Volvo. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Zatrzymano również dowód rejestracyjny auta.