Kronika policyjna

0
211

Kronika policyjna

4 – 10.02.2019

4 lutego

Na ul. Targowej policjanci legitymowali 43–letniego mężczyznę i podczas wykonywanych czynności znaleźli przy nim amfetaminę. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu Volkswagen Caddy zaparkowanego w Paprotni.

5  lutego

33–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Ford pomimo czynnego zakazu sądowego. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

Policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży sklepowej do której doszło w Al. 600–lecia. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

6  lutego

Nieznany sprawca włamał się do domu w miejscowości Orły-Cesin i ukradł elektronarzędzia.

Policjanci z Teresina podczas kontroli pojazdu znaleźli telefon komórkowy poszukiwany przez KMP Płock. Mężczyzna przy którym znaleziono utracony telefon został zatrzymany. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

7 lutego

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Łowickiej.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że na jednym z portali internetowych kupiła klocki znanej firmy, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

8 lutego

33–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volkswagen Polo nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto z drogi, a mężczyznę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

Policjanci dostali zgłoszenie o dwóch mężczyznach leżących na ulicy. Mundurowi doprowadzili ich do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodziny. Do zdarzenia doszło w Kątach.

9 lutego

Nieznani sprawcy ukradli tablice rejestracyjne pojazdu marki Mercedes zaparkowanego na nieogrodzonej posesji. Do zdarzenia doszło w Bielicach.

35–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Audi pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Auto zostało usunięte z drogi. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

10 lutego

56–letni mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca wszedł przez otwarte okno i ukradł telewizor oraz dekoder. Do zdarzenia doszło w miejscowości Uderz. Policjanci przypominają o właściwym zabezpieczeniu swojego mienia.

Kierujący pojazdem marki Opel Omega nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Corsa. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.