Kronika policyjna

0
157

Kronika policyjna

25.02 – 3.03.2019

 

25 luty

Policjanci zatrzymali 31–letniego mieszkańca Sochaczewa u którego znaleźli środki odurzające. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej.

Policjanci zatrzymali 43–letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o szereg włamań do altanek działkowych. Do zatrzymania doszło na ul. Topolowej.

26 luty

W Kuznocinie doszło do kolizji dwóch ciągników siodłowych. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Scania doprowadził do zderzenia z DAF-em. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do domu skąd ukradł sprzęt RTV i butlę gazową. Do zdarzenia doszło w Bogdańcu.

27 luty

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Polo zaparkowanego w Piasecznicy.

Policjanci przyjęli zawiadomienie, że nieznany sprawca uszkodził element płotu. Do zdarzenia doszło na ul. Narutowicza.

28 luty

Kierująca pojazdem marki Seat Leon podczas włączania się do ruchu doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Golf. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że podczas zakupów został mu skradziony telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

1 marca

27–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego kierował pojazdem marki Iveco znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Stracił również prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ul. Warszawskiej.

Kierujący pojazdem marki Citroen Berlingo kierował znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Dzięglewie.

2 marca

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 24–letniego mężczyznę u którego znaleźli 5 torebek z amfetaminą. Do zdarzenia doszło w miejscowości Gaj.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego pojazdem marki Ford z powodu przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Kościelnej Górze.

3 marca

Nieznany sprawca ukradł obie tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota zaparkowanego na ul. Polnej.

Mieszkaniec gminy Rybno kierujący Volvo przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.