Kronika policyjna

0
173

Kronika policyjna

4 – 10 marca 2019

4 marca

61–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad pół promila. Do kontroli drogowej doszło na ul. Długiej.

Mieszkaniec Skierniewic kierujący pojazdem marki Citroen, podczas cofania doprowadził do  kolizji z Volkswagenem. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do kolizji doszło na ul. Żeromskiego.

5 marca

Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali 60–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania mieszkańca Sochaczewa doszło na Wyszogrodzkiej.

Kierująca pojazdem marki Fiat Seicento doprowadziła do kolizji z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes. Sprawczynię wykroczenia ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu obwodnicy Sochaczewa z ulicą Olimpijską.

6 marca

Kierująca pojazdem marki Toyota podczas wykonywanego manewru omijania doprowadziła do kolizji z Oplem, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. 15 Sierpnia.

Policjanci zatrzymali 40–letniego mieszkańca gminy Teresin poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Lipowej w Teresinie.

7 marca

38–letni mieszkaniec Łowicza kierował pojazdem marki Renault Laguna pomimo braku wymaganych uprawnień. Mężczyznę ukarano mandatem karnym, a pojazd odholowano. Do kontroli drogowej doszło w Zakrzewie.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kierował pojazdem marki Peugeot Partner znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad pół promila. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a pojazd odholowano. Do zdarzenia doszło na ul. Towarowej.

8 marca

Ochrona jednego ze sklepów w Wójtówce ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mieszkańca Łodzi mandat karny.

30–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Mazda znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2 promile. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło w Paprotni na ul. Sochaczewskiej.

9 marca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat zatankował blisko 50 l paliwa i odjechał ze stacji paliw nie płacąc. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Iłów.

10 marca

51–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Daewoo znajdując się w stanie po spożyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie.

Policjanci z Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali 21–letniego mężczyznę przy którym znaleźli dwie foliowe torebki z zawartością zielonego suszu. Sochaczewianin trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło w miejscowości Kożuszki–Parcel.