Kronika policyjna

0
129

Kronika policyjna

11 – 17 marca 2019

 

11 marca

Policjanci przyjęli zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia z pojazdu marki Mercedes Vito. Do zdarzenia doszło w Budkach Piaseckich.

29–letni mieszkaniec gminy Błonie kierował pojazdem marki BMW i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a policjanci dodatkowo zatrzymali dowód rejestracyjny jego pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym. Do kontroli doszło w Teresinie na ul. Szymanowskiej.

12 marca

20-letni mężczyzna, który kierował pojazdem marki Skoda Felicia został zatrzymany do kontroli drogowej na ul. Głowackiego w Sochaczewie. Okazało się, że mężczyznę obowiązywał czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen LT. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Kampinoskiej w Paprotni.

13 marca

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Kampinos.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że za pośrednictwem portalu internetowego kupiła pościel o wartości kilkuset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

14 marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25–letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował pojazdem marki BMW mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Do kontroli doszło na ul. Toruńskiej.

Nieznany sprawca za pośrednictwem komunikatora internetowego podszył się za znajomego 50–latki i poprosił o pomoc finansową. Kobieta podała kod mu kod umożliwiający wypłatę gotówki bez użycia karty. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

15 marca

Policjanci Referatu Operacyjno–Rozpoznawczego zatrzymali 25–letniego mieszkańca gminy Brochów poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zdarzenia doszło na Młynarskiej.

Nieznany sprawca wybił szyby w budynku mieszkalnym. Do zdarzenia doszło w Kaźmierowie.

16 marca

W miejscowości Kożuszki Parcel doszło do kolizji z leśną zwierzyną. Ustalono, że wprost przed auto kierowane przez 68–letniego mieszkańca wbiegł dzik. Zwierzę nie przeżyło kolizji. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny Citroena z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia drogowego.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Caddy. Zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Iłowie.

17 marca

Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali 32–letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

Policjanci zostali powiadomieni, że kobieta podczas spaceru znalazła niewybuch z czasów II wojny światowej. O znalezisku poinformowano wojsko.