Kronika policyjna

0
185

Kronika policyjna

18 – 24 marca 2019

 

18 marca

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Renault. Auto było zaparkowane w Teresinie.

39–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Gawłowskiej. 

19 marca

51–letni mieszkaniec Sochaczewa jechał pojazdem marki BMW pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło na ul. Trojanowskiej.

Policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu. Policjanci zabezpieczyli dwa pociski z czasów II wojny światowej do czasu przyjazdu żołnierzy. Do zdarzenia doszło w Mistrzewicach.

20 marca

Nieznani sprawcy włamali się do budynku mieszkalnego skąd ukradli pieniądze i biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Wiśniowej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkwagen Passat. Okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych, więc mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny. Do kontroli drogowej doszło na ul. Żyrardowskiej.

21 marca

30–letni mieszkaniec powiatu płockiego powiadomił, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

34–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się w stanie nietrzeźwości, a następnie uderzył w rogatki kolejowe. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Zakrzewie.

22 marca

Na ul. Trojanowskiej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 41–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Nissan Primera podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia z 71–letnią rowerzystką. Kobietę przetransportowano do szpitala w Sochaczewie.

Kierujący motocyklem marki Suzuki nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w witrynę sklepową. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

23 marca

Kierujący pojazdem marki Renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Volvo. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Kurdwanowie.

W sklepie przy ul. Hubala doszło do kradzieży sklepowej. Obywatel Ukrainy, który został na niej przyłapany, został ukarany mandatem karnym. 

24 marca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Subaru z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo doprowadził do kolizji z rowerzystką. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wólce Smolanej.