Kronika policyjna

0
186

Kronika policyjna

25.03 – 30.03.2019

25 marca

Nieznani sprawcy ukradli 14 sztuk zraszaczy kołowrotowych z sadu w Złotej.

Kierujący pojazdem marki Opel Zafira doprowadził do kolizji z Fordem Mondeo, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w al. 600–lecia.

26 marca

Nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia z garażu przy ul. Wyszogrodzkiej w Młodzieszynie.

Policjanci zatrzymali 55–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zatrzymania doszło na ulicy Korczaka.

27 marca

Policjanci zostali wezwani do dwóch sklepów w Wójtówce w związku z ujęciem sprawców kradzieży. Mundurowi nałożyli na mężczyzn mandaty karne.

Policjanci zatrzymali 39–letnią mieszkankę Sochaczewa poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Kobieta wpadła w ręce mundurowych na ul. Kościńskiego.

28 marca

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Golf, którym kierował 44–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Pojazd usunięto z drogi, a mężczyznę doprowadzono do zakładu karnego. Do kontroli doszło w Erminowie.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pijani rodzice zajmują się małoletnimi dziećmi. Na miejscu okazało się, że 32–letnia kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu, a 38–letni mężczyzna ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwej osoby. Materiały dotyczące nieodpowiedzialnych rodziców trafiły już do sądu rodzinnego. Do zdarzenia doszło w Dachowej.

29 marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na jego zły stan techniczny. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

79–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował samochodem Fiat znajdując się w stanie nietrzeźwości, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Kamionie.

30 marca

50–letni mężczyzna kierował Volkswagenem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Mazda z powodu złego stanu technicznego. Do kontroli drogowej doszło w Iłowie na ul. Warszawskiej.