Kronika policyjna

0
152

Kronika policyjna

1 – 7.04.2019

 

1 kwietnia

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Za popełnione wykroczenie nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił, że nieznany sprawca ukradł telefon znanej marki z otwartego samochodu. Do zdarzenia doszło w Piotrowie.

2 kwietnia

23-letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Renault i znajdując się w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i nałożono na niego mandat karny. Do kontroli drogowej doszło w Plecewicach.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy ukradli spawarkę transformatorową i kabel siłowy. Do zdarzenia doszło w Janowie w gm. Młodzieszyn.

3 kwietnia

41–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Chevrolet pomimo obowiązującego go sądowego zakazu. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł dwa telefony komórkowe z otwartego pojazdu marki Citroen Jumper. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

4 kwietnia
40–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Mitsubishi nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do kontroli drogowej doszło w al. 600–lecia.

Nieznany sprawca ukradł ciągnik rolniczy marki Ursus, który był zaparkowany w otwartym pomieszczeniu niezamieszkałego gospodarstwa. Do zdarzenia doszło w Justynowie.

5 kwietnia

Nieznany sprawca uderzył w zaparkowany pojazd marki Fiat Seicento. Do zdarzenia doszło na ul. Żwirki i Wigury.

Mieszkaniec gminy Wiskitki, pomimo braku uprawnień, kierował pojazdem marki BMW i doprowadził do zderzenia z Oplem. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym, a pojazd odholowano. Do kolizji doszło na ul. T. Kościuszki.

6 kwietnia

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznani sprawcy uszkodzili pojazd marki Citroen C5. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A4. Mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. 55–latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło w Witkowicach.

7 kwietnia

Policjanci z sochaczewskiej patrolówki podczas interwencji zatrzymali 33–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło przy ul. Topolowej.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Ford Fusion i podczas wykonywanego manewru cofania, doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem Volkswagen Golf. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie