Kronika policyjna

0
109

Kronika policyjna

8 – 14.04.2019

 

8 kwietnia

20–letnia kierująca pojazdem marki Citroen doprowadziła do zderzenia z Hondą, która następnie uderzyła w Opla. Na kobietę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

19–letnia kierująca pojazdem marki Mercedes na skrzyżowaniu dróg nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Mitsubishi. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

9 kwietnia

Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali do kontroli 43–letniego mężczyznę kierującego pojazdem marki Daewoo Matiz. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 43–latek nie posiada uprawnień do kierowania i jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Trojanowskiej.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Golf. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

10 kwietnia
18–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki BMW i doprowadził do zderzenia z autobusem Solaris. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Audi. Do zdarzenia doszło w Giżycach.

11 kwietnia

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego i ukradli telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło w Jasieńcu.

Kierujący rowerem doprowadził do zderzenia z Toyotą. Sprawca porzucił swój jednoślad i oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.

12 kwietnia

91–letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego zgłosiła, że nieznana jej kobieta usiłowała wyłudzić od niej pieniądze metodą „na wnuczka”. Seniorka nie dała się oszukać.

Policjanci zdecydowali o holowaniu pojazdu marki Volkswagen Passat, którego kierowca nie posiadał prawa jazdy. Do zdarzenia doszło na Towarowej.

13 kwietnia

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu. Na miejscu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.  Do zdarzenia doszło w Janowie.

28–letnia kobieta zgłosiła, że kupiła dwa fotele na jednym z portali aukcyjnych i mimo wpłaty pieniędzy do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru.

14 kwietnia

15–latek kierował motorowerem nie posiadając do tego uprawnień. Jednoślad został odholowany na parking. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

35–letni mężczyzna kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Do kontroli drogowej doszło w Al. XX-lecia w Teresinie.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie