Kronika policyjna

0
162

Kronika policyjna

20 – 28.04.2019

 

20 kwietnia

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu marki Toyota Verso. Do zdarzenia doszło na ul. św. Brata Alberta.

21 kwietnia

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi Lancer zjechał do przydrożnego rowu, by uniknąć zderzenia z sarną. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu kutnowskiego, poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło na Podzamczu.

22 kwietnia

58–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Opel, pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło w miejscowości Brzozów A.

Policjanci dostali informację o kolizji do której doszło w Starym Dębsku. Na miejscu okazało się, że kierowca Iveco potrącił łosia, który wtargnął na jezdnię.

23 kwietnia

28–letni mężczyzna „opiekował” się swoim 3,5–letnim synem znajdując się w stanie nietrzeźwości mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko przekazano pod opiekę babci. Do zdarzenia doszło w miejscowości Braki.

Policjanci referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 36–letniego mężczyznę, który miał do odbycia karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Głowackiego.

24 kwietnia

Mieszkaniec gminy Iłów kupił na jednym z portali internetowych buty wartości kilkuset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Ford Mondeo, a następnie oddalił się przed przybyciem policyjnego patrolu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.

25 kwietnia

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł należący do niej telefon komórkowy marki Motorola. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

35–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło na ul. Inżynierskiej.

26 kwietnia

21–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Iveco Daily, pomimo cofniętych uprawnień. Ponadto doprowadził do kolizji z Oplem Astrą i Oplem Insignią. Do zdarzenia doszło w Roztropnej.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Audi A5 zaparkowanego przy ul. Fabrycznej.

27 kwietnia

Policjanci nałożyli mandat karny gotówkowy na sprawcę kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na ul. Torowej w Teresinie.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali 35–letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Wólce Smolanej.

28 kwietnia

Kierujący pojazdem marki Volkswagen nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do tego, że kierowca Mercedesa chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do przydrożnego rowu. Do kolizji doszło w Malanowie.

Policjanci dostali informację o głośnym zachowaniu młodzieży stojącej w klatce schodowej. Sprawców wykroczenia pouczono. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie