Kronika policyjna

0
156

Kronika policyjna

6 – 12 maja 2019

 

6 maja

W Malanowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 18-letnia sochaczewianka podczas wyprzedzania straciła panowanie nad autem i wjechała do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia, kierująca i trzy pasażerki zostały przetransportowane do szpitali w Sochaczewie, Warszawie i Płocku.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Skoda, który był zaparkowany przy cmentarzu w Kurdwanowie.

7 maja

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca oblał farbą pojazd marki Toyota Avensis, który był zaparkowany w al. 600–lecia.

Policjanci z Nowej Suchej zatrzymali 33–letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Kolonii Gradowskiej.

8 maja

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł katalizator z pojazdu marki Opel Corsa. Do kradzieży doszło na ul. Sienkiewicza.

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Funkcjonariusze ukarali kobietę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

9 maja

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że zrobiła zakupy w sklepie internetowym, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Autosan. Stan auta zagrażał środowisku. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Warszawskiej.

10 maja

Mężczyzna powiadomił, że nieznany sprawca ukradł niezabezpieczony rower marki Giant, który stał przed blokiem. Do zdarzenia doszło w Szymanowie.

Policjanci zatrzymali 16–letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie torebkę z zawartością zielonego suszu. Do zdarzenia doszło na ul. Torowej.

11 maja

Mieszkanka Sochaczewa na jednym z portali sprzedażowych wystawiła złotą bransoletkę. Przekazała ją osobiście znajomemu osoby kupującej, lecz do tej pory nie otrzymała pieniędzy za biżuterię.

W Paprotni doszło do kolizji drogowej. Ustalono, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Man podczas cofania doprowadził do zderzenia z autobusem. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

12 maja

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 38–letniego mężczyznę przy którym znaleźli torebkę z zielonym suszem i dwie torebki z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło na ul. Towarowej.

Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił, że nieznany sprawca włamał się do wnętrza garażu skąd ukradł m.in. komplet felg aluminiowych i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie