Kronika policyjna

0
91

Kronika policyjna

13 – 19 maja 2019

13 maja

32-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Alfa Romeo znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Pijany kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło w miejscowości Czyste.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Gawłowskiej na pasie ruchu leży mężczyzna. Na miejscu okazało się, że 61–letni mieszkaniec Sochaczewa jest pijany i ma prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie.

14 maja

Kierujący Oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Seatem. Policjanci ustalili, że sprawcę kolizji drogowej obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Konarach.

64–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Renault Trafic, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło w Wólce Smolanej.

15 maja

Policjanci zatrzymali 28–letniego mieszkańca Sochaczewa przy którym znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Nieznany sprawca ukradł tuje należące do mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Lubiejewskiej.

16 maja

Policjanci zatrzymali 23–letniego mieszkańca Wiskitek, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 38–letniego mężczyznę kierującego pojazdem marki Peugeot 206. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Auto usunięto na koszt właściciela, a na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

17 maja

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że kobieta innej narodowości ukradła jej pieniądze z portfela. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

18 maja

Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że kupiła przez internet bluzę wartą kilkaset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Audi. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

19 maja

Nieznany sprawca ukradł zegarek męski, videorejestrator i ładowarkę z pojazdu marki Peugeot. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Mazda doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Towarowej.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie