Kronika policyjna

0
94

Kronika policyjna

3 – 6 czerwca 2019

3 czerwca

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w Januszewie.

W Starym Dębsku doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Policjanci wstępnie ustalili, że 64–letni mężczyzna jechał niewłaściwą stroną drogi i podczas skrętu w prawo doprowadził do zderzenia z naczepą ciągnika siodłowego. Rowerzysta został przewieziony do szpitala. Z powodu utrudnień na drodze wprowadzono ruch wahadłowy.

4 czerwca

42–letnia kobieta kierowała pojazdem marki Fiat znajdując się w stanie nietrzeźwości i podczas cofania doprowadziła do zderzenia ze Skodą. Badanie wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Pocztowej w Teresinie.

Mundurowi dostali zgłoszenie, że na polu w Nowej Suchej znaleziono niewybuch. Policyjny pirotechnik potwierdził, że znalezisko to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu żołnierzy.

5 czerwca

Kierujący pojazdem marki Ford nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 58–letnią rowerzystką. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Do wypadku doszło na ul. Teresińskiej.

Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Polonez, a następnie. Do kolizji doszło na ul. Żeromskiego.

6 czerwca

Mieszkanka Teresina powiadomiła, że na jednym z portali sprzedażowych kupiła sukienki warte kilkaset złotych i mimo zapłaty nie otrzymała zamówionego towaru.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznani sprawcy włamali się na jej konto na portalu aukcyjnym i próbowali robić zakupy.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie