Kronika policyjna

0
153

Kronika policyjna

17 – 23 czerwca 2019

 

17 czerwca

Policjanci dostali informację o kolizji do której doszło na ul. 15 Sierpnia. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Na sprawcę nałożono mandat karny.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Na obywatela Mołdawi nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

18 czerwca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Brochowie.

W Przejmie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierowca Audi A4 prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie na pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. 28–letni mieszkaniec gminy Iłów zmarł na miejscu. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

19 czerwca

Policjanci z Teresina zatrzymali 42–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ul. Kaskiej.

30–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Renault Kangoo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Helence.

20 czerwca

Policjanci zatrzymali 41–letniego mieszkańca gminy Teresin przy którym znaleźli foliową torebkę z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zatrzymania doszło na ul. Traugutta.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Peugeot 3008. Zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Kątach.

21 czerwca

Mieszkaniec gminy Iłów zgłosił, że nieznany sprawca wybił szybę w drzwiach. Do zdarzenia doszło w Bieniewie.

Nieznany sprawca uszkodził pojazd marki Lexus. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.

22 czerwca

Mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Rover znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z ogrodzeniem posesji. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało ponad 2 promile. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

Kierujący Mercedesem podczas cofania doprowadził do zderzenia z pieszą. Kobietę przetransportowano do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

23 czerwca

Policjanci referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 24–letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował Oplem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,6 promila. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie