Kronika policyjna

0
95

Kronika policyjna

24 – 27 czerwca 2019

24 czerwca

Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Fiat Punto zaparkowanego w Czerwonce Parcel.

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy marki Huawei należący do 27–letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

25 czerwca

W Sielicach doszło do kolizji pojazdu osobowego z łosiem, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające BMW. Lekarz weterynarii uśpił poważnie ranne zwierzę. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

15–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn jechał rowerem i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu samochodowi Fiat. Do kolizji doszło w Kamionie Małym.

26 czerwca

Nieznany sprawca ukradł z placu budowy 120 m kabla elektrycznego. Do kradzieży doszło w Feliksowie.

Policjanci z Młodzieszyna zatrzymali 60–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a później do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło w Janowie.

27 czerwca

Na drodze krajowej nr 50 w Bielicach doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym MAN-em nie zatrzymał się przed pojazdami stojącymi na „pięćdziesiątce” w związku z wprowadzonym tam ruchem wahadłowym. Ciężarówka uderzyła w tył Renault Kangoo wpychając auto pod naczepę Volvo. Utrudnienia na drodze krajowej nr 50 trwały kilka godzin. Teraz policjanci z sochaczewskiej komendy będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej rower Merida. Do zdarzenia doszło na Placu Kościuszki.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie