Kronika policyjna

0
126

Kronika policyjna

8 – 15 lipca 2019

 

8 lipca

Mieszkaniec gminy Bolimów ukradł kawę i dwa piwa, które wypił na terenie sklepu. Policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Mieszkanka gminy Sochaczew kupiła przez Internet sukienkę wartą kilkaset złotych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru.

9 lipca

Nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami należącymi do 61–letniego mieszkańca Sochaczewa. Do przestępstwa doszło na ul. Pokoju.

Mieszkanka gminy Brochów kierowała pojazdem marki Subaru i chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, zjechała do rowu i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w Tułowicach.

10 lipca

Nieznany sprawca ukradł z otwartego samochodu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do kradzieży doszło w Teresinie na ul. Szymanowskiej.

Mieszkanka Błonia zgłosiła, że nieznany sprawca uszkodził jej samochód, a następnie odjechał z miejsca. Do kolizji doszło w Al. 600–lecia.

11 lipca

Policjanci dostali informację o spożywaniu alkoholu na Placu Kościuszki. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki MAN z powodu niewłaściwego stanu ogumienia. Do kontroli drogowej i zatrzymania dokumentu doszło w Nowym Kozłowie Pierwszym.

12 lipca  

Na ulicy Warszawskiej, na ścieżce rowerowej przed mostem doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 23– letnia kobieta kierująca rowerem zajechała drogę innemu rowerzyście. Mężczyzna przewrócił się i doznał urazu głowy. Nieprzytomnego 58–latka przewieziono do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

41–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował Toyotą znajdując się w stanie po użyciu alkoholu i pomimo braku wymaganych uprawnień. Mężczyznę zatrzymano, a auto usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

13 lipca

52–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Corsa mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł klucze nasadowe i szlifierki kątowe z budynku i wiaty garażowej. Do kradzieży doszło w Adamowej Górze.

14 lipca

Mieszkaniec gminy Kampinos kierował Hondą mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i pomimo braku uprawnień do kierowania. Poza tym, mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki–Parcela.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdów marki Peugeot i Fiat. Do kradzieży doszło w Janowie, gm. Młodzieszyn.

15 lipca

Na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej i 1 Maja doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – Suzuki i Volkswagena. Karetka pogotowia przewiozła do szpitala 38–letnią pasażerkę drugiego z pojazdów. Policjanci ustalają teraz dokładny przebieg tego zdarzenia.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie