Kronika policyjna

0
104

Kronika policyjna

5 – 8.08.2019 

5 sierpnia

W Giżycach doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Wstępnie ustalono, że kierujący Citroenem podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania, wymusił na kierowcy Hondy zjechanie z pasa ruchu. Pasażer Hondy trafił do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy i ukradli rower. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

6 sierpnia

Mieszkaniec Wyszogrodu kierował pojazdem marki Mercedes nie posiadając do tego uprawnień. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę i nałożyli mandat karny. Do kontroli drogowej doszło w Brochowie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Skoda z powodu braku badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Brochowie.

7 sierpnia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Polo. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Policjanci zatrzymali 39–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Kosińskiego.

8 sierpnia

Kierujący Mitsubishi doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford Ranger. Do kolizji doszło w Jeżówce.

W Starym Dębsku doszło do zderzenia pojazdu marki Opel Astra z sarną. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta z powodu powstałych uszkodzeń.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie