Kronika policyjna

0
99

Kronika policyjna

9 – 11 sierpnia 2019 

9 sierpnia

Nieznany sprawca podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Al. 600–lecia.

Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że nieznany sprawca ukradł z Citroena portfel z dokumentami. Do zdarzenia doszło w miejscowości Miszory.

10 sierpnia

W Żelazowej Woli doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Subaru. Do szpitala trafiła kierująca i pasażerka drugiego z aut. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy warty kilka tysięcy złotych, który należał do 42–letniego obywatela Rosji.

11 sierpnia

Kierujący pojazdem marki Scania podczas cofania doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pijani rodzice opiekują się dwójką dzieci. Badanie wykazało, że matka i ojciec mają ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Roczne i czteroletnie dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Teraz nieodpowiedzialni opiekunowie będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Iłów.