Kronika policyjna

0
104

Kronika policyjna

30.09. – 6.10.2019

30 września

Kierujący ciągnikiem siodłowym marki MAN z naczepą podczas cofania doprowadził do zderzenia z nissanem. W związku z odmową przyjęcia mandatu karnego, policjanci sporządzili dokumentację do wniosku o ukaranie. Do kolizji doszło na ul. 15 sierpnia.

Nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Opel Astra i ukradł wyposażenie auta oraz dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

1 października

Mieszkanka gminy Teresin kupiła kostium kąpielowy na jednym z portali internetowych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Okazało się, że  mieszkaniec Sochaczewa ma 17 lat i nie posiada uprawnień do kierowania. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a auto odholowano na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło na ul. Głowackiego.

2 października

Policjanci zatrzymali 31–letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie listu gończego w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do zatrzymania doszło na Kościńskiego.

Policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z ujęciem sprawcy kradzieży sklepowej. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

3 października

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Ford Ka z powodu braku aktualnych badań technicznych.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że podczas pobytu w Warszawie, nieznani sprawcy ukradli mu telefon komórkowy.

4 października

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży czekolad. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Wypalenisko.

5 października

W Wężykach doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 22-letni mieszkaniec gminy Iłów kierował mazdą i z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w betonowy przepust i drzewo. Nieprzytomny młody mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn tego zdarzenia.

Policjanci zostali powiadomieni o kolizji do której doszło w Sarnowie. Na miejscu okazało się, że sarna wbiegła wprost przed nadjeżdżającą skodę rapid.

6 października

Nieznany sprawca wybił przednią szybę w pojeździe marki Volkswagen Transporter. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca uszkodził zbiornik paliwa w pojeździe marki Mitsubishi Fuso. Do zdarzenia doszło na ul. Tęczowej.