Kronika policyjna

0
101

Kronika policyjna

11 – 13.10.2019

11 października

Mieszkaniec Sochaczewa kupił kartę graficzną na jednym z portali internetowych i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

Nieznany sprawca włamał się do mieszkania w bloku przy al. 600–lecia skąd ukradł damską biżuterię wartości kilku tysięcy złotych.

12 października

W Teresinie na ul. Szkolnej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Opel Combo nie ustąpił pierwszeństwa podczas wykonywana manewru cofania i doprowadził do zderzenia z oplem corsą. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy opla combo wykazało ponad dwa promile. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie, natomiast kierowcę drugiego auta przewieziono do szpitala.

W Kozłowie Szlacheckim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierowca ciągnika siodłowego marki DAF nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył ciągnika siodłowego marki Renault Premium, którego kierowca chciał skręcić w prawo. Obydwa auta uderzyły w volkswagena. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

13 października

Kierujący pojazdem marki Volvo uderzył w znak drogowy i barierki, a następnie oddalił się z miejsca pozostawiając pojazd. Do kolizji doszło na ul. Towarowej.

45–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Volkswagen znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad pół promila. Do kontroli drogowej doszło w Mistrzewicach.