Kronika policyjna

0
85

Kronika policyjna

4 – 11.11.2019

 

4  listopada

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł pojazd marki Opel Vivaro z parkingu przy ul. Warszawskiej.

Kierowca toyoty stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w Śladowie.

5 listopada

Policjanci referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 22–letniego mieszkańca gminy Kampinos, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.

Kierujący pojazdem marki MAN uszkodził rogatki kolejowe. Do zdarzenia doszło w Al. XX–lecia.

6 listopada

20–letnia mieszkanka gminy Sochaczew straciła panowanie nad fordem i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Piaszczystej.

24–letni mieszkaniec Sochaczewa prowadził pojazd marki Opel Astra pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Pojazdu usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

7 listopada

Kierująca nissanem micra doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem. Na sprawczynię nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. Młynarskiej.

Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy na szkodę mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

8 listopada

Na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do czterech prób wyłudzenia pieniędzy. Do 82–letniej kobiety zadzwoniła osoba podająca się za funkcjonariusza Policji i poleciła wypłacić z banku gotówkę, a następnie zostawić w koszu na śmieci przed swoją posesją. Dopiero po jakimś czasie kobieta zorientowała się, że została oszukana i straciła 20 tys. złotych. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Policjanci referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 21–letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę i kilka tabletek. Mężczyzna został zatrzymany. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

9 listopada

Kierujący pojazdem marki Seat Cordoba nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystą. Do kolizji doszło na Traugutta.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Jeep z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

10 listopada

Nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego skąd ukradli elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe. Do zdarzenia doszło w Ćmiszewie Rybnowskim.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat podczas cofania doprowadził do zderzenia z mercedesem. Do kolizji doszło na Niemcewicza.

11 listopada

Policjanci zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli amfetaminę. Do zdarzenia doszło na Płockiej.

Policjanci zostali poinformowani o porysowaniu powłoki lakierniczej pojazdu marki Ford Mondeo. Do zdarzenia doszło w Sarnowie.