Kronika policyjna

0
115

Kronika policyjna

11 – 17.11.2019

 

11 listopada 

Na ul. Płockiej policjanci zatrzymali 28-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę suzuki. Okazało się, że autem kieruje 16-latek i nie posiada prawa jazdy. Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Warszawskiej.

12 listopada 

42-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Mercedes Sprinter mając ponad 1,6 promila. Auto usunięto z drogi na koszt właściciela.

Kobieta podająca się za policjantkę próbowała wyłudzić pieniądze od pięciu mieszkańców Sochaczewa.

13 listopada 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 65-latka kierującego Renault Kangoo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło na ul. Gawłowskiej.

Nieznany sprawca włamał się do ciężarowego mercedesa i ukradł z wnętrza kilka tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w Al. XX-lecia w Teresinie.

14 listopada

Nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia skąd ukradli kilkaset złotych i butlę gazową. Do zdarzenia doszło w Janowie gm. Młodzieszyn.

Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z toyotą, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. 15 Sierpnia.

Policjanci z Posterunku w Nowej Suchej zatrzymali w miejscowości Kurdwanów 22-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego zgodnie z nakazem zatrzymania wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli celem odbycia kary pozbawienia wolności.

15 listopada  

Na ulicy Warszawskiej, w rejonie banku, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Kross Hexagon na szkodę 23-letniego mieszkańca Sochaczewa.

16 listopada

Na ulicy Bojowników policjanci patrolówki zatrzymali 23-letniego mieszkańca Sochaczewa zgodnie z nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Opel mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto w al. 600-lecia uderzył w bariery ochronne. Kierowca został zatrzymany a pojazd odholowany na parking.

17 listopada

Policjanci podczas interwencji domowej w gminie Iłów u 19-latka ujawnili substancję odurzające w postaci marihuany. Nastolatek ze względu na swoje agresywne zachowanie spowodowane działaniem narkotyku został zabrany do szpitala.

Policjanci ruchu drogowego w miejscowości Seroki Parcela zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Teresin, który kierował motorowerem Yamaha mając 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawca został zatrzymany.