Kronika Policyjna

0
116

Kronika Policyjna

25 – 28 listopada 2019

25 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen Berlingo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie i kierował autem pomimo cofniętych uprawnień. Mieszkaniec gminy Teresin trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Olimpijskiej.

W al. 600–lecia zatrzymano do kontroli drogowej kobietę, która kierowała pojazdem marki Alfa Romeo. Okazało się, że 36–latka nie posiada prawa jazdy. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela, a na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

26 listopada

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z zaparkowanym pojazdem marki Subaru, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Nieznany sprawca ukradł materiały budowlane wartości kilku tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w miejscowości Seroki–Wieś.

27 listopada

Na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Staszica doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wstępnie ustalono, że kierowca pojazdu Volkswagen Crafter nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu. Kierowca i pasażer volkswagena trafili do szpitala.

Do 67–letniej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza CBŚP. Powiedział, że środki zgromadzone na koncie są zagrożone, więc musi je wypłacić, a następnie przekazać wskazanej osobie. Kobieta nie straciła oszczędności dzięki czujności pracownicy banku.

28 listopada

Policjanci zatrzymali mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Granicznej.

Kierowca pojazdu marki Skoda Octavia doprowadził do kolizji z volkswagenem LT. Na sprawę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Kątach.