Kronika policyjna

0
87

Kronika policyjna

2 – 8 grudnia 2019

 

2 grudnia

Policjanci ukarali mandatem karnym i zatrzymali prawo jazdy 24–letniemu kierowcy Audi, który jechał Al. 600–lecia z prędkością ponad 100 km/h.

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradli biżuterię. Do przestępstwa doszło w Pawłowicach.

3 grudnia

Podczas przeprowadzania interwencji domowej, policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Wypalenisko.

Do 85–letniej mieszkanki Sochaczewa zadzwoniła kobieta i poinformowała, że córka seniorki jest w niebezpieczeństwie. Zatroskana kobieta przekazała oszustom 40 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

4 grudnia

Mieszkaniec Torunia kierujący skodą uderzył w sarnę, która wbiegła przed nadjeżdżający samochód. Do kolizji doszło w Śladowie.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na jednym z portali kupił łóżeczko dziecięce i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

5 grudnia

Policjanci nałożyli mandat karny na mężczyznę, który ukradł element hydrauliczny ze sklepu w Wójtówce.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierujący Volvo doprowadził do uszkodzenia zapory kolejowej. Do zdarzenia doszło w Al. XX–lecia w Teresinie. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

6 grudnia

Ochrona sklepu ujęła nieletniego sprawcę kradzieży. Policjanci przekazali 16–latka pod opiekę ojca. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

28–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Stilo mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił również 24–latek, który znieważył policjantów podczas wykonywanych czynności służbowych. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

7 grudnia

W Paprotni doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Ustalono, że mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen Jetta miał ponad promil alkoholu we krwi i doprowadził do kolizji ze znakiem drogowym, który uderzył w pojazd Citroen Jumper. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano również jego prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Mieszkanka Sochaczewa kupiła na portalu aukcyjnym torebkę wartą kilkaset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

8 grudnia

Policjanci zatrzymali mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Przylasek.

Nieznany sprawca uszkodził luterko, a także porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Toyota RAV 4, który był zaparkowany na ul. Senatorskiej.