Kronika policyjna

0
123

Kronika policyjna

9 – 13 grudnia 2019

9 grudnia

Policjanci zatrzymali 16–letniego mieszkańca gminy Iłów, który miał przy sobie 3 torebki z marihuaną. Do zdarzenia doszło w Parku Garbolewskiego.

Pracownicy ochrony zgłosili ujęcie sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci nałożyli na sprawcę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

10 grudnia

26–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Peugeot mając ponad 2 promila w organizmie. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W Giżycach doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

11 grudnia

Policjanci zatrzymali 17–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Przekazali nieletniego pracownikom placówki. Do zatrzymania doszło na ul. Piłsudskiego.

51–letnia mieszkanka Warszawy kierowała pojazdem marki BMW pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do zatrzymania doszło na ul. Fabrycznej.

12 grudnia

Podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili mężczyznę poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Mokotów w celu ustalenia miejsca pobytu. Do zdarzenia doszło w Janówku Duranowskim.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Hyundai Accent mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Łuszczewskich.

13 grudnia

Mieszkaniec Łodzi kierował pojazdem marki Renault Megane, mimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Auto zostało odholowane na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Nowych Paskach.

Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że na aukcji internetowej kupił opony i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.