Kronika policyjna

0
95

Kronika policyjna

10 – 12 stycznia 2020

10 stycznia

Kierowca Scanii nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Corsa, który uderzył w Volkswagena Passata. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Zatrzymano również dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na uszkodzenia powstałe w wyniku kolizji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki–Parcel.

Do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zgłosił się mężczyzna, który znalazł na ulicy dowód osobisty i telefon komórkowy. Policjanci przekazali dokumenty i telefon właścicielowi.

11 stycznia

58–letni mieszkaniec gm. Nowa Sucha kierował Toyotą mając blisko promil alkoholu w organizmie i zjechał do przydrożnego rowu. Pojazd usunięto z drogi, a kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.

Policjanci zostali poinformowani o potrąconej kobiecie, która leżała przy drodze. Na miejscu ustalono, że nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego. 30-latka była kompletnie pijana. Osadzono ją w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

12 stycznia

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Czterej nieznani sprawcy uszkodzili ogrodzenie posesji przy ul. Licealnej.