Kronika policyjna

0
90

Kronika policyjna

20 – 26 stycznia 2020

20 stycznia

W miejscowości Kożuszki–Parcel doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem Toyota Yaris wjechała na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Toyota Corolla. Trwa ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Policjanci nałożyli mandat karny na kobietę, która została przyłapana na kradzieży sklepowej. Do interwencji doszło na ul. Piłsudskiego.

21 stycznia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Traugutta.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu telewizor z mieszkania. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

22 stycznia

Mieszkaniec powiatu żyrardowskiego uderzył w sarnę, która wbiegła wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Fiat Panda którym kierował. Do kolizji doszło w Elżbietowie.

73–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował motorowerem pomimo czynnego sądowego zakazu kierowania pojazdami. Do kontroli drogowej doszło w Janowie.

23 stycznia

Mieszkanka Sochaczewa kupiła szczotkę do włosów znanej firmy, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Zaginął Piotr Pietrzak! Mieszkaniec gminy Sochaczew ma 31 lat, około 185 cm wzrostu, krótkie włosy, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowe spodnie bojówki, granatową kurtkę i czarne buty. Osoby, które widziały mężczyznę lub mają wiedzę na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie.

24 stycznia

Kierujący pojazdem Smart nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Do zdarzenia doszło w Wikcinku.

Nieznany mężczyzna jadący rowerem wyrwał torebkę 64–letniej mieszkance Sochaczewa i odjechał. Kobieta straciła pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

25 stycznia

30–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volkswagen Golf znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Długiej.

Kierujący pojazdem marki Volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył auta marki Hyundai. Do kolizji doszło w Al. 600–lecia.

26 stycznia

Policjanci zostali wezwani do jednego z marketów przy Al. 600–lecia w związku z kradzieżą sklepową. Okazało się, że sprawca wykroczenia to 34–letni mieszkaniec Sochaczewa poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu odbycia zastępczej kary aresztu.

19–letnia mieszkanka gminy Iłów kierująca pojazdem marki Honda zderzyła się lusterkami z Audi kierowanym przez 43–letniego mieszkańca gminy Sochaczew. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stegna.