Kronika policyjna

0
165

Kronika policyjna

3 – 9 lutego 2020

3 lutego

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że zrobiła zakupy o wartości kilkuset złotych w jednym ze sklepów internetowych i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

Policjanci z Teresina zatrzymali 50–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Pawłowicach.

4 lutego

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca przywłaszczył jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

19–letni kierowca Lexusa nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.

5 lutego

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który jadąc ul. Chopina przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h.

Mieszkaniec gminy Sochaczew chciał ominąć sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Kierowca Fiata Fiorino stracił panowanie nad autem, zjechał z jezdni i dachował. Do zdarzenia doszło w miejscowości Nowy Kozłów Pierwszy.

6 lutego

Policjanci wydziału prewencji kontrolowali pojazd marki Volkswagen Polo. W trakcie wykonywanych czynności znaleźli torebkę z amfetaminą u 30-letniego pasażera auta. Do zdarzenia doszło na ul. Północnej.

Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że dwaj nieznani mężczyźni usiłowali ukraść mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Głowackiego.

7 lutego

Policjanci z SPPP w Płocku pełniący służbę na terenie Sochaczewa, zatrzymali 57-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania sochaczewianina doszło na ul. Pokoju.

Policjanci zatrzymali 47–letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

8 lutego

Mieszkaniec gminy Iłów kierował pojazdem marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło na ul. Staszica.

Mieszkanka gminy Rybno zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło w pociągu relacji Warszawa – Sochaczew.

9 lutego

Policjanci zostali poinformowani, że nieznani sprawcy ukradli metalowy boks dla psów oraz narzędzia ogrodnicze. Do zdarzenia doszło w Brakach.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 26–letniemu mieszkańcowi Sochaczewa, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.