Kronika policyjna

0
102

Kronika policyjna

24 lutego – 1 marca 2020

 

24 lutego

Kierująca Peugeotem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do kolizji z Matizem. Do stłuczki doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny. Do kradzieży doszło na ul. Warszawskiej.

25 lutego

Nieznany sprawca ukradł około 550 litrów paliwa z ciągnika siodłowego oraz dwa akumulatory. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z Fiatem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Sochaczewskiego.

26 lutego

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli prawie 4,5 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Nieznany sprawca ukradł kasetkę z pieniędzmi i biżuterią. Do kradzieży doszło w Teresinie.

27 lutego

Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła, że nieznany sprawca, który poruszał się na rowerze, ukradł jej torebkę z pieniędzmi, dokumentami i telefonem, którą miała w koszyku swojego jednośladu. Do zdarzenia doszło na ul. Inżynierskiej.

Kierujący pojazdem marki Toyota podczas cofania potrącił 74–latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Batorego.

28 lutego

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Czerwonce – Parcel.

Mieszkanka powiatu sochaczewskiego powiadomiła, że dostała sms z informacją o konieczności dopłaty kilkudziesięciu złotych do paczki. Kiedy zleciła przelew okazało się, że z jej konta zniknęło kilka tysięcy złotych.

29 lutego

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy włamali się do domu przy ul. Rozlazłowskiej, skąd ukradli dwa laptopy, a także firany i zasłony.

31–letni mieszkaniec gminy Rybno kierował Volkswagenem Golfem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, a także pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

1 marca

Kierownik pociągu powiadomił, że w jednym z przedziałów podróżuje mężczyzna znajdujący się w stanie upojenia alkoholowego. Policjanci doprowadzili 37–latka do sochaczewskiej komendy i osadzili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Policjanci zostali powiadomieni, że z jednego z mieszkań dobiega bardzo głośna muzyka. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.