Kronika policyjna

0
84

Kronika policyjna

2 – 8 marca 2020

 

2 marca

21–letni kierowca Peugeota nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Młody mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Rynek Staromiejski w Iłowie.

Kierowca Mercedesa miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, gdy policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, którą 31–latek miał ukrytą w skarpecie. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

3 marca

Kierowca Volkswagena nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył pojazdu marki Porsche Panamera. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

W Sarnowie doszło do kolizji. Ustalono, że młody kierowca Fiata Seicento podczas wymijania doprowadził do zderzenia z Hondą. Sprawca zdarzenia drogowego trafił do szpitala. Policjanci nałożyli na niego mandat karny.

4 marca

Policjanci z referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 18–letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie pięć torebek z amfetaminą. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Farnej.

Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego pijanego kierowcę. 39–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Zafira pomimo obowiązującego sądowego zakazu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,7 promila. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło w Żukowie.

5 marca

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali w Piasecznie mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez sąd w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Opel Corsa zaparkowanego przy ul. Batalionów Chłopskich.

6 marca

Policjanci z Posterunku Policji w Nowej Suchej zatrzymali 16–latka poszukiwanego przez warszawski sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nieletni został doprowadzony do policyjnej izby dziecka. Policjanci wydziału konwojowego doprowadzą go do wskazanej placówki.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Mercedesa. Okazało się, że 37–latek nie posiada wymaganych uprawnień, więc nałożono na niego mandat karny, a auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło przy Placu Kościuszki.

7 marca

W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali 32–letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

43–letni mężczyzna kierował Nissanem nie posiadając uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a auto usunięto z drogi na koszty właściciela. Do kontroli drogowej doszło w Al. 600–lecia.

8 marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Skody. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wykazało ponad 1,6 promila. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej.

Kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Miszorach.